post@sagenedata.no +47 92819607

VÅR ERFARING, DIN
TRYGGHET.

Kurs Bedrift Skole

Kurs

Vi har levert både enkeltkurs og gjennomgripende kompetanseheving på skoler siden 2000.
Les mer

Bedrift

Vi leverer infrastruktur, programmer og skytjenester sydd sammen med personlig oppmøte og førsteklasses service - alt inkludert i rimelig månedlig pris.
Les mer

Skole

Med faste konsulenter bistår vi i driften av alt IKT-utstyr, den strategiske planleggingen og kurser lærere etter din skoles behov.
Les mer

Fornøydhet

Vi i Sagene Data er veldig ydmyke ovenfor de tilbakemeldinger våre kunder gir oss. Det er fornøyde kunder som sørger for å spre et godt rykte og ikke minst er det fornøyde kunder som forblir kunder.

Mot slutten av hvert år gjennomfører vi en kundetilfredshetsundersøkelse mot alle våre skolekunder. Vi stiller 3 enkle spørsmål der vi ber våre brukere gi oss terningkast på jobben vi gjør (6 er beste karakter). Her er resultatet:

ANSATTE

Adam Landstad

IKT-konsulent +47 45467601 adam@sagenedata.no

Jakob Edvard Thu

IKT-konsulent +47 95181334 edvard@sagenedata.no

Mats Solbakk

Lærling IKT-servicefag +47 94851130 mats.solbakk@sagenedata.no

Sander Pedersen

Lærling IKT-servicefag +47 92217603 sander@sagenedata.no

Spartaco Lyche Flachi

IKT-pedagog +47 41295114 spartaco@sagenedata.no

Stian Krog

Daglig leder +47 91330121 stian@sagenedata.no

Torger Yri

Styreleder / Teamleder +47 92819607 torger@sagenedata.no

Kontakt oss

Ta kontakt med oss direkte på telefon, epost eller bruk kontaktskjemaet nederst for en hyggelig prat.

Addresse

Trondheimsveien 48, 0560, Oslo

Telefon

+47 92819607

Navn kan ikke stå tomt.
Epost er tomt eller ugyldig format.
Emne kan ikke stå tomt.
Melding kan ikke stå tomt.